
Пила монтажна Vitals Master Gr3525HL 2450Вт диск 355мм 3900об/хв 15.5кг
6 119 ₴
- В наявності
- Код: 43114V
+380 (99) 496-54-59
VodafoneУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пила монтажна Vitals Master Gr 3525HL призначена для різання виробів із чорного та кольорового металу, чавуну, арматури, труб і твердих полімерних матеріалів. Модель оснащена двигуном потужністю 2450 Вт та відрізним диском діаметром 355 мм, що дозволяє працювати із заготовками великого перерізу. Сталева база, металевий захисний кожух і алюмінієвий корпус двигуна розраховані на тривалу експлуатацію під навантаженням. Конструкція підтримує регулювання кута різання до ±45°.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Вага | 15.54 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | відрізна |
| Живлення | мережеве |
| Кут нахилу пилки | 45 ° /(±) |
| Максимальна глибина різу у металі | 115 мм |
| Потужність двигуна | 2450 Вт |
| Розмір диска | 355 мм |
| Тип | диска |
| Функції та можливості | регулювання кута різання, регулювання глибини різання, фіксація заготовки, фіксація валу редуктора, кнопка-фіксатор клавіші вмикання, запобіжний ланцюг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 119 ₴





