
Пила шабельна акумуляторна Vitals Master ATz 1828 SmartLine+ 18В пропил 120мм хід 28мм 2кг без АКБ та ЗП
2 234 ₴
- В наявності
- Код: 184449
+380 (99) 496-54-59
VodafoneУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пила шабельна акумуляторна Vitals Master ATz 1828 SmartLine+ — компактний інструмент для різання деревини, пластику та металу під час монтажних, демонтажних і ремонтних робіт. Модель працює від акумулятора 18 В і не обмежує рухів кабелем під час роботи у важкодоступних місцях. Частота ходу штока до 3100 1/хв та амплітуда 28 мм забезпечують швидке та впевнене різання різних матеріалів. Інструмент належить до акумуляторної платформи SmartLine+.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Вага | 1.8 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | шабельна |
| Максимальна глибина різу в пластику | 120 мм |
| Максимальна глибина різу у дереві | 120 мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 10 мм |
| Тип | ручна |
| Функції та можливості | LED підсвічування, маятниковий хід, швидка заміна полотна, плавне регулювання швидкості, регулювання глибини пропилу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 234 ₴








