
Лобзик Vitals Master Ef 8071DNla 710Вт 3000об/хв хід 18мм 2.1кг
1 759 ₴
- В наявності
- Код: 238650
+380 (99) 496-54-59
VodafoneУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лобзик електричний Vitals Master Ef 8071DNla призначений для прямого, фігурного та кутового розпилювання деревини, пластику, ДСП і металу. Двигун потужністю 710 Вт підтримує стабільну роботу під час побутових і монтажних завдань. Маятниковий хід та електронне регулювання швидкості дозволяють налаштовувати інструмент відповідно до типу матеріалу. Лазерний покажчик і система пиловідведення покращують точність та комфорт під час різання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Вага | 2.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина різання дерева | 80 мм |
| Глибина різання металу | 8 мм |
| Комплектація | інструкція, Лобзик, торцевий ключ, пильне полотно, паралельна напрямна, паковання |
| Напруга | 230 В |
| Особливі властивості | Маятниковий хід полотна, Подвійна ізоляція, Система пиловідведення, Лазерний покажчик лінії різу, Регулювання кута нахилу/(для різу під кутом ±45°), Електронне регулювання швидкості, 6 позицій регулювання швидкості |
| Похилий різ | 45 º |
| Споживана потужність | 0.71 кВт |
| Частота ходу | 0-3000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 759 ₴








