
Годинник чоловічий тактичні Skmei Processor з компасом Чорний
1 175 ₴
- В наявності
- Код: 719838
+380 (99) 496-54-59
VodafoneУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинник чоловічий тактичні Skmei Processor з компасом
Skmei — відомий бренд годинника, що спеціалізується на годиннику високої якості. Моделі годинника розроблені для екстремальних умов і витримають невелике потрапляння води та дуже низькі температури до -35 градусів за Цельсієм. Купуючи годинник цього бренда, ви можете бути впевнені, що вони не підведуть вас у будь-який момент.
Завдяки високій якості та надійності бренд Skmei став беззаперечним лідером продажів у Європі й Україні за останні роки.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Докладніше про функції:- Компас, Хронограф, Таймер, Будильник, Секундомір, підсвітка;
- Постанова розумних фітнес-цілувань і відстеження у відсотках про їхнє виконання + сповіщення про невиконані;
- Функція «Спорт». Вимірювання та відтворення пройденої відстані, бігу тощо;
- Розширений фітнес-трекер;
- Вимірювання температури;
- Показ погоди.
Характеристики:
- Тип механізму — Quartz
- Для військових — Тактичні
- Додаткові функції — Рівень заряду акумулятора, компас, вимірювання температури, вимірювання барометричного тиску, крокомір, вимірювання висоти
- Функції Хронограф, розумні цілі, фітнес-трекер, педер, секундомір, будильник, підсвітка, дата, день тижня, місяць
- Форма корпусу Круглий
- Матеріал корпусу — Поликарбонат
- Водостійкість — 3 атм — мити руки
- Стекло - Поликарбонатное
- Колір корпусу — Чорний
- Розміри, мм 55х16
- Підтримка Sim-карти Без SIM-картки
- Матеріал ремінця — Каучуковий
- Колір ремінця — Чорний
- Застежка - Класична
- Довжина ремінця — 25 см (регулюється) [?]
- Можливість зняти ремінець — Немає
- Діаметр — 55 мм
- Товщина — 16 мм
- Наявність камери — Без камери
- Наявність компаса — З компасом
- Категорія Чоловічий годинник
- Бренд Skmei
- Гарантія — 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 55 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Компас, Крокомір, Барометр, Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дати, Індикація дня тижня, Індикація місяця |
| Хронограф | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 60 |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Застежка | Класична |
| Матеріал для корпусу | Поликарбонат |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Наявність камери | Без камери |
| Наявність компаса | З компасом |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Спеціальні | Працюють з Apple і Android Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Великі |
| Підтримка Sim-карти | Без SIM-картки |
| Розміри, мм | 55х16 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Спортивний |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Хронограф, розумні цілі, фітнес-трекер, педер, секундомір, будильник, підсвітка, дата, день тижня, місяць |
| Колір ремінця | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 175 ₴







