
Душ автомобільний від прикурювача з регулятором напору води
969 ₴
869 ₴
- В наявності
- Код: 719835
Душ автомобільний від прикурювача з регулятором напору води
Портативний автодуш просто необхідний в автомобільних поїздках і далеких поїздках. З ним ви зможете менше страждати від важкості довгого шляху. А скільки разів вам доводилося боятися з миттям посуду після пікніка? Тепер це не проблема!
Портативний автодуш працює від прикурювача. Може стати в пригоді в різних ситуаціях: вимити овочі та фрукти на пікніку, помити машину або колеса, вимити посуд або собаку, навіть самому прийняти душ.
Automobile Shower Set стане в пригоді не тільки автомобілісту, але й для власників дачних ділянок, дач, заміських будинків Його можна використовувати для поливання клумб, вуличних горщиків із квітами або полуниці, просто полити вуличну плитку під час великої спеки, щоб зволожити повітря у дома.
Особливості та переваги:
- працює від прикурювача;
- легко та просто використовувати;
- спеціальний s-гачок і присосок для зручної фіксації;
- регулятор напору води;
- ідеально підійде для подорожей дикарем на автомобілі.
Технічні характеристики
- Паковання: 36 х 29 х 6 см.
- Діаметр насоса: 4,2 см.
- Напруга: 12 В
До комплекту входить:
- Автомобільний душ.
- Крючок -тримач .
- Чохол із полімерного матеріалу.
- Присоски.
- Електричний насос.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Вид душу | Автомобільний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 36 см |
| Товщина | 6 см |
| Ширина | 29 см |
- Ціна: 869 ₴








