Люстра підвісна Пляшка Е27 (50 х 60 см)
Зробити інтер'єр унікальним, вдихнути незвичність здатні багато речей. Прекрасно розбираються в цьому фахівці фірми Present Time з Нідерландів. У лінійці продукції можна знайти оригінальні прикраси для приватного будинку та офісного приміщення. Стандартами роботи фірми є:
- показність;
- ноу-хау;
- якість матеріалів;
- креативний дизайн.
Поєднання таких підходів якраз і надає атрибутам ексклюзивності. Це властиво і люстра "Бутилка", яка може стати візитівкою кафе, домашньої кухні, ресторану, бару, інтер'єру в стилі лофт або квартири-студії. Зроблений зі скла високої якості світильник має параметри 170 см на 60 на 50. Трирядний аксесуар складається з прозорих округлих ємностей, які щільно прилягають один до одного. Такі комплектуючі як стимулятори апетиту створюють приємну атмосферу приймання їжі.
Кріпленням люстри є кільця овальної форми, з'єднані в ланцюги. У виробі проглядається поєднання давнини та сучасності. Тому креативний світильник, термін експлуатації якого буде тривалим, сподобається шанувальникам нестандартного підходу до дизайну інтер'єру.
Замовте аксесуар від Present Time і надайте приміщенню яскравості!
Характеристики:
- Виробник: Нідерланди
- Висота: 50 см
- Діаметр: 60 см
- Довжина ланцюга: 170 см
- Вага: 17,5 кг
- Цоколь: Е27
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Present Time |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Форма | Кругла |
| Колір | Прозорий |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 см |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпуса | метал, скло |
| Призначення | для приміщення |
| Живлення | від мережі |
- Ціна: 14 380 ₴
