Люстра Bebop Spots (45 х 16 х 110см)
Є багато речей, які можуть кардинально змінити інтер'єр і зробити його креативно-індикуальним. Серед таких атрибутів — світильники. Наприклад, Bebop Spots від компанії Present Time впорається з таким завданням.
Люстра зроблена оригінально та може претендувати на звання візитки в приміщенні:
- бар;
- ресторану;
- передпокою;
- їдальні;
- кухні.
Все це завдяки лаконічності дизайну, його стильності. На тонкій основі кріпляться шість однакових круглих куль білого кольору з ребрами. Потужність кожного становить 25 Вт. Зроблений цей атрибут зі скла. Його габарити — 45 х 16 х 110 см.
Має освітлювальний аксесуар гідно та може бути презентом для VIP-персони. Адже, крім зовнішньої привабливості, компанія з Нідерландів виробляє товари високого рівня якості, забезпечує їх солідними пакованнями. За це і стала популярною, модною, рейтинговою. Асортименти її продукції — велике поле для вибору подарункових сюрпризів людям із консервативними пріоритетами, шанувальникам ноу-хау, поціновувачам ексклюзивності. У нашій країні теж є безліч шанувальників виробів від Present Time. Замовте брендову люстру "Bebop Spots", зробіть життя яскравішим і світлішим!
Основні характеристики:
- Модель: Bebop Spots
- Тип: Люстра-спот
- Колір: Білий
- Матеріал: Метал, Скло
- Кількість джерел світла: 4
- Розміри: 45 х 16 х 110 см (довжина/ширина/висота регулюється)
- Стиль: Сучасний, Мінімалізм, хай-тек
- Призначення: Кухня, Вітальня, Столова, Кафе
Комплектація
- Люстра (без ламп у комплекті).
Додайте вишуканості вашому інтер'єру за допомогою надійного та модного освітлювального приладу!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Present Time |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Стан | Новий |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Кругла |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Срібло |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16 см |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | від мережі |
- Ціна: 17 250 ₴
