
Світильник нічник Seletti Динозавр 2 Вт (33.5 х 39 х 13 см) Білий
10 995 ₴
- В наявності
- Код: 14783
+380 (99) 496-54-59
VodafoneУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник нічник Seletti Динозавр 2 Вт (33.5 х 39 х 13 см)
На створення колекції світильників у формі фігурок тварин дизайнера Маркантоніо Раймонді Малерба надихнула його улюблена тема — людина й природа. Він розробив дизайн концептуальних світильників спеціально для італійського бренда Seletti. Відмінність цього бренда — розробка оригінального декору на основі креативного дизайну та інноваційних технологій.
Світильник Динозавр виготовлений як статуетка викопаної тварини, гребінь якої виготовлений із лампочок. Динозавр зроблений із якісного білого полімеру — теж білий. Завдяки оригінальному дизайну він матиме ефектний вигляд на поверхні столу, тумби або полиці.
Характеристики:
- Розмір: 33,5 х 39 х 13 см
- Потужність: 2 Вт
- Матеріал: полірезин
- Цвет: білий
- Виробник: Італія
- Бренд: Seletti
- Параметри лампочки: цоколь — Е14,
- Тепле світлодіодне світло.
Продається в пакованні з логотипом Seletti.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seletti |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність лампи | 2 Вт |
| Споживана потужність | 2 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Нічник |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 335 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор заряджання | без індикатора |
| Вимикач | на дроті |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Напруга (В) | 220 В |
| Живлення | від мережі |
| Таймер вимкнення | без таймера |
| Тип використовуваної лампи | світлодіодні |
| Тип встановлення | настільні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 995 ₴

