
Годинник чоловічий водостійкий тактичний North Edge Tank3 Nylon Power 5BAR (2 ремінці)
2 195 ₴
- В наявності
- Код: 719818
Годинник чоловічий водостійкий тактичний North Edge Tank3 Nylon Power 5BAR (2 ремінці)
North Edge Tank3 – преміальна новинка від легендарного бренда North Edge. Годинник комплектується посиленим протиударним корпусом, компасом, таймером і має захист від води. North Edge — це бренд тактичних годинників, які спеціально розроблені для військових, пілотів, моряків тощо, що працюють у надскладних умовах. Цей годинник призначений для використання в екстремальних ситуаціях, де точність, надійність і функціональність є критичними.
Часы от бренда North Edge можуть витримувати ультрахолодні температури, а також мають важливі функції, як-от компас, крокомір, секундомір, таймер, підсвітка та інші. Бренд North Edge має репутацію надійних і якісних годинників.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
- Основний — каучуковий;
- Додатковий — нейлоновий водо- і зносостійкий із магнітною застібкою.
Функції
- Занурення до 3 метрів;
- Компас;
- Крокомір, пейсер;
- Час тренування, середня швидкість, спалені калорії;
- Секундомір, таймер;
- Підсвічування;
- Запам'ятовування про низький заряд;
- Календар;
Характеристики:
- Тип механізму — Quartz
- Характеристики механізму Apache North Edge (Японія)
- Для військових — Тактичні
- Функції Водостійкість 50 метрів, компас, крокомір, секундомір, таймер, підсвітка, пейсер, час тренування, середня швидкість, витрачені калорії, календар, нагадування про низький заряд.
- Форма корпусу Круглий
- Матеріал корпусу — Сталь
- Водостійкість — 5 атм — плавання
- Стекло - Мінеральна
- Колір корпусу — Чорний
- Розміри, мм — 44x13
- За кордоном механізму З японським механізмом
- Матеріал ремінця — Каучуковий
- Колір ремінця — Чорний
- Додатковий ремінець — Нейлон
- Застежка - Класична
- Довжина ремінця — 23 см (регулюється)
- Ширина ремінця — 22 мм
- Можливість зняти ремінець — Да
- Діаметр — 44 мм
- Товщина — 13 мм
- Гарантія — 12 місяців
- Витримують температуру до -20 градусів;
- Протиударний корпус.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 44 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Лічильник калорій, Компас, Крокомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Вічний календар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 82 |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 23 см (регулюється) |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додатковий ремінець | Нейлон |
| Застежка | Класична |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал для корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Наявність компаса | З компасом |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Спеціальні | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Середні |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 44x13 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Спортивний |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | Водостійкість 50 метрів, компас, крокомір, секундомір, таймер, підсвітка, пейсер, час тренування, середня швидкість, витрачені калорії, календар, нагадування про низький заряд. |
| Характеристики механізму | Apache North Edge (Японія) |
| Колір ремінця | Чорний |
- Ціна: 2 195 ₴






