
Годинник жіночий наручний Shengke Victoria Leather Classic (2 ремінці)
1 295 ₴
- В наявності
- Код: 719817
+380 (99) 496-54-59
VodafoneУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинник жіночий наручний Shengke Victoria Leather Classic (2 ремінці)
Shengke — бренд жіночих наручних годинників у стилі мінімалізм. У них немає зайвих деталей, а тільки елегантна витонченість, яку гідно оцінять дівчата, що мають унікальний стиль. Весь наручний годинник комплектується фірмовим кварцовим механізмом, стійким до механічних пошкоджень мінеральним склом.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
- Основне — металеве міланське плетіння;
- Додатковий — коричневий шкіряний.
Характеристики:
- Тип механізму — Quartz
- Характеристики механізму Японія
- Форма корпусу Прямокутний
- Матеріал корпусу — Сталь
- Водостійкість — Базова — дощ
- Стекло - Мінеральна
- Задня кришка — Закрита
- Колір корпусу — Золотистий
- Розміри, мм — 28x21х9
- За кордоном механізму З японським механізмом
- Матеріал ремінця — Сталевий
- Колір ремінця — Чорний
- Додатковий ремінець Кожа
- Застежка - Фірмова
- Довжина ремінця — 20,5 см (регулюється)
- Ширина ремінця — 14 мм
- Можливість зняти ремінець — Да
- Діаметр — 28x21 мм
- Товщина — 9 мм
- Категорія Жіночий годинник
- Бренд Shengke
- Гарантія — 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Браслет/Ремінець | Титановий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 28 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Ширина ремінця | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип індикації | Без індикації |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 28x21 мм |
| Довжина ремінця | 20,5 см (регулюється) |
| Для жінок | Для жінок |
| Додатковий ремінець | Кожа |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Фірмова |
| Матеріал для корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Спеціальні | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 28x21х9 |
| Стиль | Класичний |
| Тип кріплення | Браслет |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Точність ходу | +/- 0,5 сек/день |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Формат часу | 12/24 год |
| Характеристики механізму | Японія |
| Колір ремінця | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 295 ₴






