
Джерело безперебійного живлення FSP iFP2000, 2000VA/1200W, LCD, RJ45, USB, 2xSchuko + 2xIEC
9 900 ₴
- В наявності
- Код: PPF12A1607
+380 (99) 496-54-59
VodafoneУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лінійно-інтерактивний ДБЖ потужністю 2000ВА/1200Вт забезпечує стабільну роботу ваших пристроїв навіть під час перебоїв у мережі. Оснащений 4 розетками (2 Schuko + 2 IEC) з батарейним живленням. LCD-дисплей відображає інформацію про стан пристрою. Час автономної роботи при 25% навантаженні — до 18 хв. Вбудовані батареї 12В/9Ач x 2 забезпечують ефективну підтримку живлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FSP Group |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлено батарей | 2 шт. /(12В / 9 Агод) |
| Вхідна напруга | 162-290В |
| Ефективна вихідна потужність | 1200 Вт |
| Захист | захист від короткого замикання, захист від перевантажень, захист від глибокого розряду |
| Макс. вихідна потужність | 2000 ВА |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 300 x 130 x 182 |
| Тип монтажа | класичний (tower) |
| Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 900 ₴


