-30%

Дриль-шурупокрут DeWalt XR Li-Ion 18В 74Нм 0-450-1650об/хв патрон 13мм 1.12кг кейс кейс без АКБ та ЗП
9 799 ₴
6 899 ₴
- В наявності
- Код: DCD794NT
+380 (99) 496-54-59
VodafoneУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний дриль-шурупокрут DeWalt DCD794NT XR 18 В – це компактний і потужний інструмент з максимальним крутним моментом 74 Нм. Двошвидкісний редуктор (0–450 / 0–1650 об/хв) і швидкозатискний патрон 13 мм забезпечують зручність при свердлінні та роботі з кріпленням. Модель має невелику вагу 1,12 кг, що дозволяє працювати тривалий час, у тому числі над головою. Поставляється в кейсі без акумулятора та зарядного пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.12 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Напруга | 18 В |
| Тип | шурупокрути |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 1650 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 899 ₴




