
Підставка для ноутбука 2E GAMING CPG-001 V2, до 15.6", 2xUSB-A, phone holder, RGB, чорний
899 ₴
- В наявності
- Код: 2E-CPG-001V2
+380 (99) 496-54-59
VodafoneУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Охолоджувальна підставка 2E GAMING CPG-001 V2 забезпечує стабільну роботу ноутбука й комфорт під час тривалого використання. Два вентилятори діаметром 140 мм формують потужний повітряний потік, а плавне регулювання швидкості надає змогу точно налаштувати інтенсивність обдування. Сім рівнів регулювання за висотою допомагають вибрати зручне положення; тримач для смартфона впорядковує робочий простір. Два розніми USB-A розширюють можливості підключення, тоді як десять режимів RGB-підсвічування додає виразності. Міцна конструкція з металу та пластику, сумісність із ноутбуками до 15,6″ і компактний розмір роблять цю модель універсальним рішенням для роботи, навчання і геймінгу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2E Gaming |
| Колір | Чорний |
| Тип | Підставка |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 28 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 255 мм |
| Додатково | регулювання швидкості вентилятора, тримач для смартфона, тримач для ноутбука |
| Кількість USB портів | 2 шт |
| Максимальний розмір екрану | 15.6 " |
| Матеріал конструкції | метал + пластик |
| Підсвітка | 1 /RGB (10 режимів) |
| Регулювання положення | 1 /7 рівнів висоти |
| Розмір вентилятора | 140 |
| Швидкість обертання вентилятора | 1400 об / хв. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴