Проєктор Acer Vero HL6820G призначений для домашнього кінотеатру з підтримкою 4K UHD. Лазерне джерело світла забезпечує стабільну яскравість до 4000 лм і тривалий ресурс роботи. Технологія DLP формує чітке зображення з високим контрастом. Оснащений HDMI 2.1 та вбудованим динаміком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип матриці | DLP |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований динамік | 1 /10 Вт |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 109.7 x 322 x 225 |
| Клас пристрою | для домашнього кінотеатру |
| Масштабування і фокусування | ручне |
| Проєкційне співвідноошення | стандартні (1.3 - 2)/(1.127-1.465) |
| Реальна роздільна здатність | 3840 x 2160 (UHD) |
| Ресурс лампи | 20000 рік |
| Споживана потужність | 195 Вт |
| Тип лампи | Laser |
| Яскравість екрану | 4000 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 400 ₴



