
Смартфон Samsung Galaxy A57 5G (A576) 6.7" 12/512ГБ, 2SIM, 5000мА•год, блакитний
34 999 ₴
- В наявності
- Код: SM-A576BLBHEUC
+380 (99) 496-54-59
VodafoneУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Смартфон Samsung Galaxy A57 5G (A576) 6.7" 12/512 ГБ з двома SIM-картами у блакитному кольорі має максимальний обсяг пам’яті та тонкий корпус. Модель оснащена 6,7-дюймовим Super AMOLED+ дисплеєм з частотою 120 Гц і потрійною камерою 50 МП з оптичною стабілізацією. Акумулятор ємністю 5000 мА·год підтримує швидку зарядку 45 Вт. Корпус захищений за стандартом IP68, а скло Gorilla Glass Victus+ забезпечує додаткову міцність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Колір | Блакитний |
| Тип матриці | Super AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 179 г |
| Товщина | 6.9 мм |
| Ширина | 76.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпалах | 1 /(світлодіодний) |
| LTE | 1 |
| Вбудована пам' ять | 512 ГБ /(UFS) |
| Відеоприскорювач | 1 |
| Діагональ | 6.7 " /110.2 см² (співвідношення екрану до корпусу ~86,5%) |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер |
| ОЗП | 12 ГБ |
| Операційна система | Android 16/(до 6 основних оновлень Android, One UI 8.5) |
| Основна камера | 50 Мп/(широка)+8 Мп (ультраширока) + 5 Мп (макро) |
| Розподільна здатність дисплея | 1080x2340 |
| Тип корпусу | моноблок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 999 ₴








