
Смартфон Samsung Galaxy A37 5G (A376) 6.7" 8/256ГБ, 2SIM, 5000мА•год, фіолетовий світлий
22 999 ₴
- В наявності
- Код: SM-A376BLVGEUC
+380 (99) 496-54-59
VodafoneУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Смартфон Samsung Galaxy A37 5G (A376) 6.7" 8/256 ГБ з двома SIM-картами пропонує підвищений обсяг пам’яті для комфортної багатозадачності. Модель оснащена 6,7-дюймовим Super AMOLED-дисплеєм з частотою 120 Гц і потрійною камерою 50 МП з оптичною стабілізацією. Акумулятор ємністю 5000 мА·год підтримує швидку зарядку 45 Вт. Корпус захищений за стандартом IP68, а скло Gorilla Glass Victus+ забезпечує додаткову стійкість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип матриці | Super AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Фіолетовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 196 г |
| Товщина | 7.4 мм |
| Ширина | 78.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпалах | 1 /(світлодіодний) |
| Вбудована пам' ять | 256 ГБ /(UFS) |
| Відеоприскорювач | 1 |
| Діагональ | 6.7 " /10.2 см² (співвідношення екрану до корпусу ~86,5%) |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер |
| ОЗП | 8 ГБ |
| Операційна система | Android 16/(до 6 основних оновлень Android, One UI 8.5) |
| Основна камера | 50 Мп/(широка)+8 Мп (ультраширока) + 5 Мп (макро) |
| Тип корпусу | моноблок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 999 ₴








