Кущоріз акумуляторний STIGA SHT500AEkit призначений для підрізання живоплоту та кущів. Модель працює від акумулятора 48 В ємністю 2 А·год і належить до платформи STIGA 48V. Довжина ножа 58 см і крок зубців 27 мм забезпечують ефективне підрізання гілок середнього діаметра. Комплектація з акумулятором і зарядним пристроєм дозволяє розпочати роботу без додаткових витрат.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Загальні | |
| Вага | 4.58 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ножа | 58 см /(довжина різу 51 см) |
| Колір | жовтий з чорним |
| Максимальний діаметр зрізу | 18 мм |
| Матеріал леза | Сталь |
| Тип | кущоріз |
| Тип живлення | акумуляторний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 699 ₴









