Кущоріз акумуляторний STIGA HT300eKit призначений для догляду за живоплотом і декоративними кущами. Модель працює від двох акумуляторів 20 В, що забезпечує сумарну напругу 40 В. Довжина різу 54 см і крок зубців 23 мм дозволяють ефективно обробляти більші ділянки та працювати з гілками середнього діаметра. Поворотна рукоятка забезпечує зручність роботи під різними кутами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Матеріал леза | Сталь |
| Загальні | |
| Вага | 3.7 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ножа | 73 см /(довжина різу 54 см) |
| Колір | жовтий з чорним |
| Максимальний діаметр зрізу | 23 мм |
| Тип | кущоріз |
| Тип живлення | акумуляторний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 499 ₴








