
Кущоріз акумуляторний STIGA HT100eKit 20В 2А·год 50см крок різу 18мм ЗП 2.2кг
6 699 ₴
- В наявності
- Код: HT100EKIT
+380 (99) 496-54-59
VodafoneУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кущоріз акумуляторний STIGA HT100eKit призначений для догляду за живоплотом і декоративними кущами в побутових умовах. Модель працює від акумулятора 20 В ємністю 2 А·год і забезпечує автономну роботу без підключення до мережі. Двосторонній ніж довжиною різу 50 см дозволяє виконувати рівне підрізання. Конструкція орієнтована на зручне керування та регулярне використання на прибудинковій території.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Матеріал леза | Сталь |
| Загальні | |
| Вага | 2.25 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ножа | 55 см /(довжина різу 50 см) |
| Колір | жовтий з чорним |
| Максимальний діаметр зрізу | 18 мм |
| Тип | кущоріз |
| Тип живлення | акумуляторний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 699 ₴







