Газонокосарка мережева 2E GardenCut 32 1200Вт 32см 25л 25-45-65мм 7.6кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Тип | Газонокосилка |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | чорний з жовтим |
| Максимальна висота скошування | 65 мм |
| Мінімальна висота скошування | 25 мм |
| Мощность двигателя | 1200 |
| Ріжуча система | ніж |
| Тип двигателя | електричний (мережа), щітковий |
| Ширина захоплення | 32 см |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте
