Дрель ударная Bosch Professional GSB 16 RE 750Вт зубчатый патрон 1.5-13мм 0-2800об/мин 1.8кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 380 кг |
| Комплектация | додаткова рукоятка, обмежувач глибини свердління, кейс для інструмента, швидкозажимний патрон |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 16 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління в стали | 13 мм |
| Обертаючий момент | 2.3 Нм |
| Мощность | 750 Вт /(номінальна)/ 380 Вт (вихідна) |
| Тип | ударна дріль |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Частота ударів в хвилину | 47600 |
Информация для заказа
- Цена: 7 260 ₴
