Адаптер WiFi TP-LINK TL-WN781ND N150 PCI-Express x1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс подключения | PCI-Express x1 |
| Высота | 21.5 мм |
| Глубина | 78.5 мм |
| Діапазон частот | 2.4 – 2.4835 ГГц |
| Захист інформації | WPA, WPA2, WEP, AES, TKIP |
| Количество антенн | 1 |
| Максимальна швидкість передачі даних | 150 Мбіт/с |
| Поддержка | XP, Vista |
| Стандарт бездротового зв'язку IEEE 802.11 | n, b, g |
| Тип антенны | зовнішня/зйомна |
| Ширина | 120 мм мм |
Информация для заказа
- Цена: 449 ₴
