Canon Legria HF G70 — компактная цифровая видеокамера с 4K UHD сенсором и процессором DIGIC DV6, предназначенная для создания высококачественного видео. Оснащена 20-кратным оптическим зумом, 5-осевой стабилизацией изображения, сенсорным 3.5" дисплеем и двойным слотом для SD-карт. Поддерживает запись в форматах 4K UHD 25p и Full HD 50p / 25p в контейнере MP4.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Canon |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 740 г /(тільки корпус) |
| Выдержка | 1/2 - 1/500 с/(у режимі слабкого освітлення), 1/6 - 1/2000 с/(PAL) |
| До мегапікселів, млн. | 21.14 /Мп (загальна кількість) |
| Діагональ дисплея | 3.5 |
| Збільшення (оптичне / цифрове) | 20/400 |
| Можливості | Сповільнена зйомка, Прискорена зйомка, прямий стрім через USB-C, GPS через додатковий модуль, 5 призначуваних кнопок |
| Мінімальна освітленість | 0.3 люкс |
| Нічна зйомка | 1 |
| Підтримка карт пам'яті | SD/SDHC/SDXC/(2 слоти) |
| Разъемы | mini HDMI, 3.5 мм, USB-C/(аудіовихід не підтримується через USB-C) |
| Размер матрицы | 1/2.3" |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 109 x 84 x 182 |
| Розподільна здатність відео | 1280 x 720, 1920 x 1080, 3840 x 2160 |
| Стабилизатор изображения | 1 |
| Тип матрицы | CMOS/1/2.3 |
| У напрямку | професійна |
| Фокусное расстояние | 29.3-601 мм |
| Формат звуку | MPEG-2 AAC-LC (16 біт, 2 канали) |
| Время работы от аккумулятора | 165 год /MP4: 150 Мбіт/с / 25,00 кадр., (додатково можна придбати BP-820), у середньому 95 хв. Макс. 240 хв, у середньому 140 хв (BP-828) |
Информация для заказа
- Цена: 55 999 ₴









