Besta – молодий український бренд якісних годинників. Годинник розроблений спеціально для військових, має компас, витримує підвищені навантаження, холод до -30 та незначне потрапляння води. Проектування, розробка та головний офіс бренду знаходяться в Україні, збірка проходить у Китаї, що дозволяє забезпечити кращу ціну за високої якості. У комплекті діє офіційна гарантія на 12 місяців.Переваги браслета Besta Band:- ліхтарик;- компас;- тактичний ремінець;- кремінь для розведення вогню;- свисток;- ніж;- тактична застібка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Besta |
| Пользовательские характеристики | |
| Водостойкость | 3 атм - мыть руки |
| Диаметр | 32х22 мм |
| Длина ремешка | 25 см (не регулируется) |
| Для военных | Тактические |
| Для мужчин | Для мужчин |
| Застежка | Специальная с ножем |
| Материал | Пластик |
| Материал корпуса | Поликарбонат |
| Материал ремешка | Тканевый |
| Механизм | Кварцевый |
| Наличие компаса | С компасом |
| Основной цвет циферблата | Черный |
| Особенности | Инструкция на русском языке |
| По диаметру часов | Небольшие |
| Размеры, мм | 32х22х10 |
| Ремешок/браслет | Ремешок |
| Стекло | Поликарбонатное |
| Стиль | Спортивный |
| Тип | Мужские |
| Тип механизма | Quartz |
| Толщина | 10 мм |
| Фабрика cборки | Китай |
| Форма корпуса | Прямоугольный |
| Функции | Компас, ліхтарик, міні-ніж, кремінь для вогню, свисток |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет ремешка | Синьо-жовтий |
Информация для заказа
- Цена: 483 ₴




