Besta – молодий український
бренд якісних, тактичних годинників. Годинник має витончений дизайн, якісний
японський механізм та стальний корпус. Він розроблений спеціально для
військових, витримує підвищенні навантаження, холод до -30 та потрапляння води
до 3-х метрів. Проектування, розробка та головний офіс бренду знаходяться в
Україні, збірка відбувається в Китаї, що дає змогу забезпечити найкращу ціну
при високій якості. В комплекті іде
офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Besta |
| Стекло | Минеральное |
| Цвет корпуса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид индикации | Арабские цифры, индексы |
| Водостойкость | 5 атм - плаванье |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диаметр | 45 мм |
| Длина ремешка | 25 см (регулируется) |
| Для военных | Тактические |
| Для мужчин | Для мужчин |
| Застежка | Классическая |
| Индикация | Секунды, минуты, часы |
| Материал | Металл |
| Материал корпуса | Сталь |
| Материал ремешка | Тканевый |
| Механизм | Кварцевый |
| Основной цвет циферблата | Черный |
| Особенности | Инструкция на русском языке |
| По диаметру часов | Средние |
| Размеры, мм | 45х11 |
| Ремешок/браслет | Ремешок |
| Стиль | Спортивный |
| Тип | Мужские |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Комбинированный (аналогово-стрелочный) |
| Толщина | 11 мм |
| Фабрика cборки | Китай |
| Форма корпуса | Круглый |
| Формат времени | 12/24 ч |
| Функции | Водостойкость 5 метров, секундомер, подсветка, будильник, двойное время. |
| Характеристики механизма | Япония |
| Цвет ремешка | Темно-зеленый |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте









