
Bosch Фрезер POF 1200 AE 1200Вт цанга 6 та 8мм 11000-28000об·хв 3кг
5 076 ₴
- В наличии
- Код: 0.603.26A.100
+380 (99) 496-54-59
VodafoneУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Bosch POF 1200 AE - це вертикальний ручний фрезер потужністю 1200 Вт для домашніх майстрів. Може ефективно проводити прямі, косі та вигнуті пропили в тонких шарах деревини, ДВП, ДСП і ламінаті. Хід фрези (цанга 6/8 мм або 1/4 дюйма) становить 55 мм. Є регулювання обертання фрези від 11000 до 28000 об/хв, освітлення робочої зони і можливість підключення пилососа. Поставляється в картонній коробці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.4 кг |
| Вид | фрезер |
| Глибина фрезерування | 55 мм |
| Максимальне число оборотів | 28000 об/хв |
| Система захисту від пилу | 1 |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Тип | Вертикальный |
Информация для заказа
- Цена: 5 076 ₴


