
Bosch Лобзик GST 185-LI, акумуляторний 18В, хід 26мм, 0-3500 об/хв, 2.4 кг, без АКБ та ЗП
7 830 ₴
- В наличии
- Код: 0.601.5B3.021
+380 (99) 496-54-59
VodafoneУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Bosch GST 185-LI - це зручний і потужний інструмент, який ідеально підходить для розпилу деревини, металу, пластику та інших матеріалів. Він забезпечує високу продуктивність, комфортну роботу і точність різання. Легкий і компактний корпус лобзика робить його зручним у використанні та забезпечує точність різання. Завдяки ергономічному руків'ю з м'яким покриттям, лобзик зручний у роботі та не викликає втоми навіть у разі тривалого використання. Швидкість пиляння залежить від сили натискання на пускову кнопку - від 0 до 3500 хід/хв
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.4 кг |
| Глибина різання дерева | 125 мм |
| Глибина різання металу | 10 мм |
| Комплектация | Захист від сколів, Картонна коробка, Лобзик |
| Напряжение | 18 В |
| Особливі властивості | Вбудована підсвітка, Підключення пилососа, регулювання числа обертів, D-подібна рукоятка, Безщітковий двигун |
| Похилий різ | 45 º |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 78x215x208 |
| Частота ходу | 3500 |
Информация для заказа
- Цена: 7 830 ₴








