Beko FSE52130DX
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Класс энергопотребления | A |
| Электроподжиг | Да |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Количество газовых конфорок | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 45.5 кг |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Высота | 85 см |
| Газ-контроль | є |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Можливості | Нижній нагрів, Гриль, Бустер, Освітлення, Верхній нагрів + нижній нагрів, 6 програм готування, Верхній + нижній нагрів із конвекцією, Малий гриль із конвекцією |
| Обсяг духовки | 60 л |
| Тип | Газовая |
| Тип духовки | Электрическая |
| Управление | Механическое |
| Ширина | 50 см мм |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте
