Beko FSS57000GW
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 37.2 кг |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Высота | 85 см |
| Цвет | Белый |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Можливості | Нижній нагрів, Гриль, Малий гриль, Верхній нагрів + нижній нагрів, 4 програми готування |
| Обсяг духовки | 60 л |
| Рабочая поверхность | склокерамічна |
| Тип | Электрическая |
| Тип духовки | Электрическая |
| Управление | Механическое |
| Ширина | 50 см мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Класс энергопотребления | A |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте
