
Bosch Прально-сушильна машина фронтальна, 10.5(6)кг, 1400, А, 60см, дисплей, i-Dos, інвертор, пара, білий
61 699 ₴
- В наличии
- Код: WNC254A0ME
+380 (99) 496-54-59
VodafoneУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Прально-сушильна машина Bosch WNC254A0ME поєднує сучасні функції, такі як зворотний рух барабана, регулювання температури сушіння, сенсорне керування та LCD-дисплей. Оснащена індикацією перевищення дозування, контролем піноутворення та функцією відтермінування часу. Економне споживання води та освітлення барабана забезпечують зручність та ефективність використання. Ідеальний вибір для якісного догляду за одягом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Класс энергопотребления | A |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 84.8 см |
| Глубина | 62.2 см |
| Завантаження білизни для прання | 10.5 кг |
| Цвет | Белый |
| Программы | Бавовна, Вовна, Синтетика, ополіскування, Еко 40-60, Змішані тканини, Віджим/злив, Делікатне прання, Автоматична 40°C, Супер 15 хв/прання та сушіння 45 хв, Сушiння за часом, Iron Assist, MyTime (МайТайм) сухе |
| Тип | прально-сушильна |
| Тип двигателя | Інверторний, EcoSilence Drive |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1400 об/хв |
| Ширина | 59.8 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 61 699 ₴







