Bosch WDS28460UA - це сучасна прально-сушильна машина, яка поєднує в собі ефективність і зручність. Дбайливе прання завдяки точним налаштуванням мотора EcoSilence Drive™ з інверторним керуванням, який м'яко і без ривків обертає барабан, знижуючи вплив на білизну. Функція AutoDry постійно вимірює рівень вологості, тому знає, коли тканина вже висохла. Таке сушіння не тільки точне, але й дбайливе до речей. Програми Wash&Dry відповідають потребам конкретної тканини, тому кожне прання проходить бездоганно. Тепер можна прати та висушувати до 5 кг речей і відразу вдягати потрібні. Завдяки функції SpeedPerfect ідеально чиста білизна до 65% швидше.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Класс энергопотребления | A |
| Класс стирки | A |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 85 см |
| Глубина | 49.5 см |
| Завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Цвет | Белый |
| Программы | Бавовна, Вовна/Ручне прання, Бавовна ЕКО, Синтетика, ополіскування, Інтенсивне сушіння, Гігієнічна/65°C, Очищення барабана, Змішані тканини, Віджим/злив, Швидка 15'/Прання та сушіння 60 хв, Пухові вироби, Делiкатне сушіння, Протиалергійна |
| Споживання води при пранні | 136 л /(прання та сушіння, повне завантаження) |
| Тип | прально-сушильна |
| Тип двигателя | EcoSilence Drive |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1400 об/хв |
| Ширина | 59.5 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 43 599 ₴




