APC Back-UPS Pro 1300VA - это надежный источник бесперебойного питания (ИБП), предназначенный для защиты ваших электронных устройств и компьютеров. Оно обеспечивает резервное питание мощностью 1300 ВА (780 Вт).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APC |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10.2 кг |
| Входное напряжение | 230 В |
| Діапазон вхідної напруги | 176-294 В |
| Ефективна вихідна потужність | 780 Вт |
| Захист | захист від короткого замикання, захист від перевантажень, фільтрація перешкод, захист лінії передачі даних, звукова сигналізація |
| Макс. вихідна потужність | 1300 ВА |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 250 x 100 x 382 |
| Тип монтажа | класичний (tower) |
| Тип устройства | лінійно-інтерактивний |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Холодный старт | 1 |
| Час перемикання на батарею | 10 мс |
| Время работы при полной нагрузке | 2.1 хв |
| Час роботи при половинному навантаженні | 10.6 хв |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте


