Источник бесперебойного питания Eaton 9SX 6000i RT3U (9SX6KiRT) мощностью 6000 ВА класса On-line с двойным преобразованием прежде всего нацелен на сетевое оборудование. Источник способен обеспечить защиту любого оборудования от всех девяти возможных проблем с электропитанием.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eaton |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 48 кг |
| Гаряча заміна акумулятора | 1 |
| Діапазон вхідної напруги | 100-276 В/(при неповному навантаженні), 176-276 В |
| Ефективна вихідна потужність | 5400 Вт |
| Захист | захист від короткого замикання, захист від перевантажень, фільтрація перешкод, захист батарей від глибокого розряду, Захист від високовольтних імпульсів |
| Макс. вихідна потужність | 6000 ВА |
| Регулировка напряжения | 1 /до 200/208/220/230/240 В |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 440 x 130 x 685 |
| Спотворення вихідної напруги | 2 |
| Тип монтажа | класичний (tower), монтуємий в стійку (rack mount) |
| Тип устройства | безперервної дії (online)/з системою корекції вхідного коефіцієнта потужності PFC |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Холодный старт | 1 |
| Время работы при полной нагрузке | 3 хв /(Стандартное время) |
| Час роботи при половинному навантаженні | 8 хв/(Стандартний час при 2700 Вт навантаження) |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

