
Philips Парковий світильник стовпчик BCP312 LED760/WW 15W 100-240V Cyl BK
3 600 ₴
- В наличии
- Код: 911401755282
+380 (99) 496-54-59
VodafoneУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Основні переваги: стильний дизайн, якісне світло, тривалий корисний термін служби, економія електроенергії, легкий монтаж, не вимагає додаткового технічного обслуговування. UNIBollard пропонує рішення для громадських місць, таких як парки, вуличні зони навколо будівель, території комплексів, забезпечуючи більш яскраве освітлення по вечорам, високу безпеку і зручність обслуговування. Елегантний вигляд світильників стане прекрасним доповненням для вашої житлової зони.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Цветовая температура | 3000K |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | 100… 240 В |
| Код ступеня захисту від механічних впливів | IK06 |
| Коэффициент мощности | 0.9 /(мін.) |
| Матеріал корпуса | алюміній |
| Потужність світлодіодного модуля | 15 Вт /(допустимое значение потребляемой мощности: +/-10%) |
| Светоотдача | 760 Лм |
| Тип | світильник вуличний |
Информация для заказа
- Цена: 3 600 ₴
