Різноманітним напоям та продуктам потрібна вода різної температури, щоб розкрити повноту їхнього смаку. Завдяки кнопкам із попередніми налаштуваннями на платформі цього елегантного чайника тепер можна без проблем вибрати потрібну температуру.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Тип | Электрочайник |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.33 кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 257 x 188 x 230 |
| Цвет | нержавіюча сталь з чорним |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Нагревательный элемент | прихований дисковий |
| Объем | 1.7 л |
| Особенности | Звуковий сигнал закипання, Підігрів до заданої температури (термостат), Відсік для шнура, Автоматичне відключення, Обертання на 360 °, Наповнення через носик або кришку, нековзка основа, Індикатор роботи, контроль температури води |
| Покрытие нагревательного элемента | нержавіюча сталь |
| Мощность | 2200 Вт |
| Терморегулятор | 1 /40°C, 60°C, 80°C, 100°C |
Информация для заказа
- Цена: 4 299 ₴








