Хлібопічка Pain Doré: рішення для легкого, смачного свіжого хліба вдома! Насолоджуйтесь гарним домашнім хлібом щоранку! Це так просто: додайте інгредієнти відповідно до інструкцій та запустіть прилад. Хлібопічка Pain Doré зробить все за вас. 12 повністю автоматичних програм для готування домашньої випічки: звичайний хліб, французький хліб, солодкий хліб, житній хліб, хліб з борошна грубого помелу , хліб без глютену та швидкий хліб, пиріг, варення, каша та тістечка на парі
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.9 кг |
| Вибір розміру хліба | 1 |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 35.6 x 31.8 x 33.9 |
| Дополнительно | таймер відстрочки старту/до 15 часов, Вибір кольору скоринки |
| Цвет | Белый |
| Количество программ | 12 |
| Максимальный вес выпечки | 1 кг |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мощность | 720 Вт |
| Програми приготування тіста | піца, пельмені |
Информация для заказа
- Цена: 4 699 ₴






