Ще ніколи творити кулінарні шедеври не було так просто — SD-ZP2000 допоможе створювати овальні буханки хліба із хрусткою скоринкою, ніби щойно спечені в місцевій пекарні! Гурмани також можуть використовувати цю хлібопіч, щоб без зайвих зусиль виготовляти різноманітні пироги, тісто, джеми тощо. Завдяки хлібопечі SD-ZP2000 із технологіями замішування, підйому та випікання нового покоління поціновувачі випічки можуть скуштувати хрустку буханку хліба ніби з пекарні, щойно приготовану на власній кухні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Panasonic |
| Форма выпечки | буханка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 7 кг |
| Вибір розміру хліба | 1 |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 34 х 27.3 х 40.4 |
| Дополнительно | Вибір кольору скоринки, таймер/макс. 13 год |
| Цвет | Чёрный |
| Количество программ | 18 |
| Максимальный вес выпечки | 1 кг |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мощность | 700 Вт |
| Програми приготування тіста | піца |
Информация для заказа
- Цена: 9 999 ₴









