Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.9 кг |
| Вибір розміру хліба | 1 |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 35.6 x 31.8 x 33.9 /упаковка |
| Дополнительно | таймер відстрочки старту |
| Цвет | нержавіюча сталь, чорний |
| Количество программ | 20 |
| Максимальный вес выпечки | 1 кг |
| Матеріал корпуса | пластик, нержавіюча сталь |
| Мощность | 720 Вт |
| Програми приготування тіста | піца, пельмені |
| Форма выпечки | Прямокутна |
Информация для заказа
- Цена: 5 599 ₴


