
Panasonic М'ясорубка, 1700Вт, 3кг/мин, 3 решітки, насадка для кеббе, пластик, білий
6 499 ₴
- В наличии
- Код: MK-GX1700WTQ
+380 (99) 496-54-59
VodafoneУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
М'ясорубка Panasonic MK-GX1700WTQ - це потужний та функціональний кухонний прилад, призначений для подрібнення, перемелювання та змішування м'яса та інших інгредієнтів. Вона стане незамінним помічником в підготовці різноманітних страв та делікатесів. Поєднання спеціально розробленого леза й технології мотора Panasonic ще більше підвищує продуктивність подрібнення м’яса
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Panasonic |
| Реверс | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Толкатель | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4 кг |
| Відсік / підставка для зберігання насадок | 1 /усі насадки можна зберігати всередині штовхача |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 35,8 х 29 х 16,3 см |
| Цвет | Белый |
| Матеріал завантажувального лотка | сталь |
| Матеріал корпуса | пластик, нержавіюча сталь |
| насадки | для кеббе, решітка/з малими/середніми/великими отворами |
| Мощность | 1700 Вт |
| Производительность | 3 кг/хв |
Информация для заказа
- Цена: 6 499 ₴






