М'ясорубка Tefal пропонує універсальність 6-в-1 і безкомпромісну продуктивність день у день, з 3 решітками з нержавіючої сталі для бездоганного подрібнення фаршу, а також насадками для ковбасок, кеббе та свіжого соку, щоб приготувати все від смачних і гамбургерів до. М'ясорубка оснащена потужністю 2000 Вт для подрібнення фаршу до 2,3 кг/хв. Прилад має ручку для легкого перенесення. Зробити ідеальний фарш легко з Tefal! Всі ці можливості доповнюються компактним корпусом, який заощаджує місце на вашій кухні, та ручкою для легкого перенесення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.04 кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 25х13х28 |
| Цвет | білий з чорним |
| Матеріал корпуса | пластик |
| насадки | для кеббе, для соку та соусів/, томатів, для ковбасних виробів |
| Мощность | 2000 Вт |
| Производительность | 2.1 кг/хв /до 3 кг/хв |
Информация для заказа
- Цена: 4 499 ₴






