
Tefal М'ясорубка HV10 8in1, 2200Вт, 5.5кг/хв, 3 решітки, насадка для ковбас, кеббе, 3 терки, метал
7 699 ₴
- В наличии
- Код: NE858D38
+380 (99) 496-54-59
VodafoneУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
М'ясорубка Tefal HV10 8 IN 1 NE858D38. З м'ясорубкою HV10 приготування свіжого фаршу відбувається швидко та легко. Її потужний двигун 2200 Вт забезпечує вражаючу продуктивність до 5,5 кг на хвилину, а набір аксесуарів забезпечує абсолютну універсальність та широкий спектр застосування - 8 кухонних інструментів в одному приладі. Від домашніх фрикадельок до смачних сосисок, смачного шашлику та соковитих котлет для гамбургерів – м'ясорубка HV10 допоможе вам.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Реверс | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Серебристый |
| Матеріал завантажувального лотка | метал |
| Матеріал корпуса | метал |
| насадки | для домашніх ковбас, для кеббе, шинковок, для терок |
| Мощность | 2200 Вт |
| Потужність при заклинювання | 2200 Вт |
| Производительность | 5.5 кг/хв |
Информация для заказа
- Цена: 7 699 ₴







