Компактний та мультифункціональний помічник для приготування безлічі страв. Ефективна багатофункціональна м'ясорубка забезпечує продуктивність до 1,9 кг/хв завдяки потужному двигуну (максимальна потужність блокованого двигуна 1600 Вт). Не турбуйтесь про забивання – функція реверсу дозволяє без проблем подрібнити навіть тверде м'ясо. 3 решітки з нержавіючої сталі – тонка, середня та груба призначені для подрібнення різних видів фаршу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Реверс | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Белый |
| Матеріал корпуса | пластик |
| насадки | для ягід, томатів, для ковбасних виробів, для тертки/шатківниці |
| Мощность | 1400 Вт /- 1600 Вт |
| Потужність при заклинювання | 1600 Вт |
| Производительность | 1.9 кг/хв |
Информация для заказа
- Цена: 4 599 ₴



