
Moulinex М'ясорубка, 1400Вт, 1.7кг/хв, 2 решітки, насадка для ковбас, пластик, білий
3 399 ₴
- В наличии
- Код: ME111032
+380 (99) 496-54-59
VodafoneУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мясорубка Moulinex ME111032 – це електрична модель від перевіреного популярного виробника, яка володіє відмінною функціональністю і забезпечує високу продуктивність. Привабливий дизайн, надійна конструкція, безпеку і довговічність безсумнівні переваги даної м'ясорубки. Спеціальна насадка для ковбасних виробів і 2 решітки збільшують функціональність приладу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Moulinex |
| Реверс | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.3 кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 30.2x29.1x30.2 |
| Цвет | Белый |
| Матеріал корпуса | метал |
| насадки | для домашніх ковбас |
| Мощность | 1400 Вт |
| Производительность | 1.7 кг/хв |
Информация для заказа
- Цена: 3 399 ₴


