
Moulinex М'ясорубка, 1600Вт, 1.9кг/хв, 3 решітки, насадка для ковбас, томатів, 3 терки, пластик/мет,
4 499 ₴
- В наличии
- Код: ME307832
+380 (99) 496-54-59
VodafoneУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
М'ясорубка з високою потужністю 1600 Вт та продуктивністю до 1,9 кг в хвилину швидко подрібнить навіть тверде м'ясо. Насолоджуйтеся різноманітністю різних рецептів, які можна легко приготувати завдяки універсальності пристрою: 3 різні решітки для м'яса (для дрібного, середнього, грубого подрібнення), насадка для томатів і ягід, 2 барабана для терки/шинкування, насадка для ковбас.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Moulinex |
| Реверс | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4 кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 28 х 22.4 х 40.9 см |
| Цвет | чорний, нержавіюча сталь |
| Матеріал корпуса | пластик, метал |
| насадки | для домашніх ковбас, для томатів, для натирання, для шинкування |
| Перфоровані диски | 3 шт |
| Мощность | 1600 Вт |
| Производительность | 1.9 кг/хв |
Информация для заказа
- Цена: 4 499 ₴



