
Moulinex М'ясорубка, 2000Вт, 2.6кг/хв, 3 решітки, насадка для ковбас, кеббе, 5 терок, пластик, біло-сірий
5 699 ₴
- В наличии
- Код: ME626132
+380 (99) 496-54-59
VodafoneУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
М'ясорубка потужністю 2000 Вт може переробляти до 2,6 кг м'яса на хвилину, забезпечуючи ефективну роботу. У комплекті є три решітки для подрібнення різного ступеня, що дозволяє отримувати м'ясо різної текстури. Також пристрій оснащений насадкою для ковбас і кеббе, що розширює можливості використання. Додатково, м'ясорубка включає 5 терок для різноманітного подрібнення овочів і фруктів. Корпус зроблений з пластику і має біло-сірий дизайн, який легко вписується в будь-яку кухню.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Moulinex |
| Реверс | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Отсек для шнура | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Відсік / підставка для зберігання насадок | 1 |
| Захист мотора від перегріву | 1 |
| Цвет | білий з сірим |
| Матеріал завантажувального лотка | пластик |
| Матеріал корпуса | пластик |
| насадки | для фаршу, для терки/шинкування, для домашніх ковбас, для кеббе |
| Мощность | 2000 Вт |
| Потужність при заклинювання | 2000 Вт |
| Производительность | 2.6 кг/хв |
Информация для заказа
- Цена: 5 699 ₴





