
Bosch Стіл розпилювальний GTS 10 J 1800 Вт диск 254 мм 3650об·хв 26кг
42 954 ₴
- В наличии
- Код: 0601B30500
+380 (99) 496-54-59
VodafoneУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Bosch GTS 10 J Professional - настільна циркулярна пила, призначена для високоточної роботи з деревом. Ідеально підходить для поздовжнього або поперечного, під кутом(0-47°) та комбінованого пиляння заготовок.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 26 кг |
| Глубина пропила | 79 мм |
| Диаметр диска | 254 мм |
| Питание | мережа |
| Цвет | сріблясто-синій |
| Комплектация | кутовий упор/(2 610 015 507), настільна пила/GTS 10 J Professional 3601M30500, перехідник для пилососа/(2 610 015 509), паралельний упор/(2 610 016 853), штовхач/(2 610 015 022), пильне полотно |
| Мощность | 1800 Вт |
| Тип | розпилювальний стіл |
| Скорость вращения | 3650 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 42 954 ₴


