
Bosch Стіл розпилювальний GTS 254 1800Вт диск 254мм 4300об·хв 24кг
21 252 ₴
- В наличии
- Код: 0.601.B45.000
+380 (99) 496-54-59
VodafoneУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розпилювальний стіл Bosch GTS 254, 1800Вт, диск 254мм, 4300 об/хв, 24 кг, пропил 0°/45° 80/55 мм 0.601.B45.000. Bosch GTS 254 - це інструмент, що поєднує компактність і велику глибину пропилювання. Сталевий стіл завтовшки 35 мм забезпечує стабільність під час роботи й точність різання. Металева підставка входить до комплекту з інструментом. Спеціальні підніжки забезпечують стійкість столу під час роботи та запобігають падінню інструмента. Подовження робочої поверхні на 265 мм дає змогу обробляти широкі заготовки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 24 кг |
| Глубина пропила | 80 мм/(по прямій), 55 мм/(під кутом 45°) |
| Диаметр диска | 254 мм |
| Питание | мережа |
| Цвет | Синий |
| Комплектация | пиляльний диск/(Expert for Wood, 254 x 2,5/1,8 x 30 мм, 40 2 608 643 007) |
| Мощность | 1800 Вт |
| Тип | розпилювальний стіл |
| Скорость вращения | 4300 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 21 252 ₴


