Настільна свердлильна машина PBD 40 – комфортне та високоточне свердління. Електронна індикація на цифровому дисплеї забезпечує точне налаштування частоти обертання з урахуванням виконуваної роботи, а електронний стабілізатор Bosch гарантує її постійність. Інноваційний цифровий індикатор забезпечує просте зчитування точного значення глибини свердління. 2-швидкісний привід: велика потужність на 1 швидкості, висока частота обертання на 2 швидкості.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 11.2 кг |
| Діапазон оборотів шпинделя | 600 /- 2500об·хв |
| Комплектация | паралельний упор, швидкодійний затискач, коробка |
| Максимальна глибина свердління | 90 мм |
| Мощность | 710 Вт |
| Тип | верстат свердлильний |
| Тип патрону | швидкозатискний |
Информация для заказа
- Цена: 15 054 ₴




