APC NetShelter SX 42U (600x1070)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APC |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 42 U |
| Максимальна глибина монтажу | 915 мм |
| Масса | 125.09 кг |
| Тип | Монтажна шафа підлогова |
| Тримальна здатність (динамічна) | 1022.73 кг |
| Тримальна здатність (статична) | 1363.64 кг |
| Ширина стойки | 19 " |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте








