Торцювальна пилка GCM 216 0601B33000 - універсальний інструмент призначений для поздовжнього та поперечного пиляння деревини та інших матеріалів, за умови використання спеціалізованих пиляльних дисків
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10.1 кг |
| Вид | торцювальна |
| Глибина різу при 45º | 43 мм |
| Питание | електромережа |
| Оберти двигуна | 4800 об/хв |
| Мощность двигателя | 1300 Вт |
| Розмір диска | 216 мм |
| Тип | дискова |
Информация для заказа
- Цена: 6 599 ₴







